Certyfikaty

ISO 9001 i ISO 14001

100%

Ochrony przed korozją
  • Kraków, ul. Szwedzka 23/75,
  • +48 12 267 07 69

Certyfikaty

ISO 9001 i ISO 14001

100%

Ochrony przed korozją

Muzealnictwo

Ochrona dzieł sztuki i muzealiów


https://www.bezkorozji.eu/zastosowania/muzealnictwo/Technologia IINTERCEPT®, wykorzystywana do zabezpieczania dzieł sztuki i muzealiów, stanowi skuteczne i trwałe rozwiązanie przy transporcie, przechowywaniu, a także eksponowaniu cennych obiektów. Dostępność różnych materiałów INTERCEPT® pozwala stworzyć optymalne warunki dostosowane do istniejących potrzeb.

Pudełka na wymiar z wkładką INTERCEPT

Oferujemy wykonanie pudełek na wymiar z materiałów bezkwasowych o najwyższej jakości muzealnej, zgodnych z normą ISO 9706, w pełni bezpiecznych dla przechowywanych obiektów. Każde pudło, w zależności od przeznaczenia, może posiadać np. szereg przegródek, które pozwolą dostosować je do konkretnego zastosowania. Gotowe opakowania możemy wzbogacić o ochronę antykorozyjną, poprzez zastosowanie w ich wnętrzu materiałów INTERCEPT. W celu przygotowania koncepcji indywidualnego opakowania, zapraszamy do kontaktu i udzielenia nam szerszych informacji odnośnie Państwa oczekiwań.

Gąbka INTERCEPT® do gablot muzealnych

Materiał INTERCEPT® w postaci gąbek to doskonały sposób na zabezpieczenie obiektów muzealnych znajdujących się wewnątrz gabloty. Rozwiązanie to nie wymaga bezpośredniej styczności materiału INTERCEPT® z chronionym przedmiotem, ponieważ pianka działa niczym filtr powietrza, pochłaniający szkodliwe substancje „na odległość”. Materiał ten podczas użytkowania zmienia kolor, w zależności od nasycenia czynnikami korozyjnymi.  W celu dobrania optymalnego rozwiązania dla Państwa gablot, zapraszamy do kontaktu.

Ochrona antykorozyjna w gablotach muzealnych