Certyfikaty

ISO 9001 i ISO 14001

100%

Ochrony przed korozją
  • Kraków, ul. Szwedzka 23/75,
  • +48 12 267 07 69

Certyfikaty

ISO 9001 i ISO 14001

100%

Ochrony przed korozją

Ochrona przed korozją

W jaki sposób technologia INTERCEPT® chroni przed korozją?


Ochrona przed korozją

INTERCEPT® składa się z cząsteczek miedzi z olbrzymimi strukturami powierzchniowymi, które na trwałe zespolone są z tworzywem sztucznym. Cząstki te znacznie wcześniej wchodzą w reakcję z obecnymi w atmosferze elementami powodującymi lub wspierającymi korozję.

INTERCEPT® reaguje i łączy tzw. gazy korozyjne, tworząc tym samym neutralną atmosferę, która chroni wszystkie składowane wewnątrz materiały przed korozją i starzeniem się produktów. Sama wilgoć, która znajduje się w opakowaniach, jest uwolniona od elementów korozyjnych i zabezpieczona przed ich ponownym powstaniem.

Działanie neutralizujące i reakcja z tzw. gazami korozyjnymi odbywa się w możliwie najkrótszym czasie (<1 godz.) Nie ma znaczenia, czy INTERCEPT® znajduje się bezpośrednio na towarze, który ma zostać zabezpieczony, czy też w większym odstępie od opakowania. Pozwala to na nowe metody pakowania, z większą gęstością ładunków i pomniejszonymi kosztami.

Schemat - Jak działa INTERCEPT


INTERCEPT® od 1984 r. cieszy się sukcesem w renomowanych firmach o zróżnicowanej branży. Oczywiście wyklucza się nagłą zmianę stosowanych metod ochrony.  Co więcej nasza technologia jest stale poddawana testom w warunkach jak najbardziej zbliżonych do rzeczywistości.

Działanie naszych produktów zostało potwierdzone w licznych badaniach, testach laboratoryjnych wg. DIN, EN, ISO, ASTM oraz podczas testów transportu morskiego.